Interpreting

Our interpreters retain the idea and keep pace with the speaker.

Čeká vás setkání s obchodními partnery ze Sibiře, pořádání konference skandinávských designérů nebo přednáška japonského mystika? Ať přijede kdokoli, dodáme vám tlumočníka, který vás nezklame. A pokud se naopak vy chystáte do světa, naši tlumočníci vás mohou doprovodit.

Zajišťujeme všechny druhy tlumočení:

  • Konsekutivní / řečník a tlumočník se v projevu střídají po kratších (ale i delších) úsecích. Konsekutivní tlumočení se hodí pro obchodní jednání, školení, pracovní schůzky apod.
  • Simultánní / řečník a tlumočník mluví zároveň, zatímco posluchači poslouchají ve sluchátkách. Někdy se mu také říká konferenční právě proto, že se často využívá na konferencích.
  • Soudní / v tomto případě zajišťuje tlumočení soudní tlumočník, který na závěr celý akt stvrdí svým razítkem. Využijete ho třeba pro tlumočení svateb nebo u notáře.

 

A dále také tlumočení po telefonu a pomocí videokonference, tlumočení filmů, simultánní tlumočení bez techniky (šušotáž) a doprovodné tlumočení.

Na co ještě myslet při objednávce tlumočení?

Naši tlumočníci jsou profesionálové každým coulem. Tím spíše ocení jakékoliv materiály, které nám můžete před konáním akce poskytnout a které jim pomohou se na tlumočení dobře připravit. Nemusíte se bát – zachování důvěrnosti všech dokumentů je samozřejmostí.

tlumočení

Tlumočnická technika

Bez techniky už to dnes nejde v žádném oboru. Pokud jde o techniku tlumočnickou, můžete se na nás 100% spolehnout. Pracujeme s prověřenými dodavateli a zajistíme pro vás:

  • tlumočnické kabiny,
  • mikrofony různých druhů,
  • sluchátka pro posluchače,
  • ozvučení,
  • prezentační techniku
  • a samozřejmě dopravu na místo a obsluhu.

Ceny tlumočení

Situací, kdy je zapotřebí tlumočníka, existuje bezpočet – od romantických svatebních obřadů po několikadenní konference a státní návštěvy.

Často je také potřeba zajistit pro tlumočníka dopravu na místo nebo ubytování.

A co tlumočnická technika – tu už máte?

Na základě vaší poptávky se s vámi spojíme a společně najdeme nejvhodnější řešení pro vaši akci. Využijte prosím náš formulář.

Inquiry form

From language
Into language
Delivery date
Attach file
Maximum file size is 20 Mb.
Note

All submitted information will be kept strictly confidential.

After sending form is neccessary to have enable Javascript.

Our major clients

delonghi-logo-wallpaper
logo-Biocev_medium
SF
techmania_horizontal_RGB
FNUSA%20ICRC
logo_KV
prague%20airport
www_medium-%282%29
logo-dzs-w400h120
olbrich
MSMT
www_medium
logo-Beroun_medium
This website uses cookies. By continuing to use this website, you consent to our use of these cookies.

Working...